Stagg C546

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• Kvalitní provedení
    • V rámci cenové relace dobrý zvuk
    • Kytara vypadá velmi pěkně
    • Nevýrazný zvuk ve středních tónech

Hlavní důvodem koupě byla potřeba menší kytary na cestování a tyk kytary u které mě nebude mrzet nějaké to poškození, neboť u mé první 12 let staré akustické kytary by mě to vskutku mrzelo.
    Dalším důvodem bylo, že mě vždycky lákala klasická kytara, jednak svým zvukem, jednak širokým patníkem. Od této recenzované kytary jsem vskutku mnoho nečekal, proto jsem byl mile překvapen. Trošku jsem ale měl obavy, jestli kytara vydrží nalazena, protože první měsíc jsem ji musel pokaždé velmi dolaďovat (nemám zkušenosti s nylonovými strunami), ale teď si to sedlo.
    Zpracování je na skutečně dobré úrovni (krk je rovný,desky nejsou prohnuté či zdeformované stjně tak luby, hmantík je bez kazů a pražce nemají na koncích ostré hrany, kytara vypada velmi hodnotně a navíc i zvukově to není špatné. Za cenu 2000 Kč opravdu dobrá koupě.
    Zvuk se možná ještě o kousek posune k lepšímu po výměně strun z výroby za lepší. A věřte, že i přesto, že jsem si kytaru koupil de facto na blbnutí, s tím, že se o ni nebudu muset tak bát, tak i přesto na ni dávám pozor, protože si to zaslouží.
    Takže pokud chcete tuto kytaru koupit ratolesti, svátečnímu hráči či sobě, tak není třeba se bát.

Produkt nemá žádné parametry.

Technické parametry:

Highgloss

Velikost balení: 44 x 12 x 101 cm

Hmotnost balení: 2.1 kg

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• Kvalitní provedení
    • V rámci cenové relace dobrý zvuk