Toledo Primera 34

Počet pražců

cena

přesně pro kluka

• , zakoupeno v Kytary.cz

Tuto kytaru jsem koupil pro svou malou vnučku. Je úplná začátečnice a já pochopitelně zatím nevím zda ji hra na kytaru zaujme. Koupil jsem proto levnější produkt který i pro svou velikost a použití měkčích nylonových strun podle mého názoru vhodná pro děti.
    M. J.

Počet pražců

Dětská klasická kytara Klasické kytary Toledo Primera jsou cenově dostupné nástroje určené pro začínající muzikanty. Model Primera Student 34 RDS nabízí vrstvený korpus a všechny tradiční atributy, které si spojíte s hrou na klasickou kytaru. Tříčtvrteční velikost bude nejlépe vyhovovat dětem, lidem menšího vzrůstu a každému, kdo preferuje kytary s kratší menzurou.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka99 Kč98 % • 22 630xShop roku '22 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 23 182xDalší informace
Do týdne • 1 varianta49 Kč92 % • 511 320xDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 243 047xDalší informace

cena

přesně pro kluka

M. J.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 23 182xDalší informace
    Do týdne • 1 varianta49 Kč92 % • 511 320xDalší informace
    Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 243 047xDalší informace
  • , zakoupeno v Kytary.cz

• Cena, Kytara vypadá velmi hezky a má pěknou barvu, lak.
    • Spodní éčko nakmitává a drnčí - nutno doladit pražce

Dobrá kytaru na první roky hraní kdy se neví jak dlouho dítě u hraní vydrží..

• , zakoupeno v Kytary.cz

• cena v poměru s kvalitou

zatím jsme nevyzkoušeli,ale s ohledem na cenu pro začátečníka nám příjde vyhovující

• váha

Velmi lákavá cena

• , zakoupeno v Kytary.cz

• hraje líp než vypadá, ideální pro dítě, u kterého nevíte, zda u toho vydrží déle než půl roku
    • žalostné řemeslné zpracování, ale co by člověk za tu cenu chtěl

Potřeboval jsem nástroj pro začínající dítě, které u toho může vydržet jedno pololetí v ZUŠce, proto jsem vybíral nejlevnější variantu (však i na tento kus je 3 roky záruka). Po rozbalení jsem se trochu zděsil, protože ty nedotažené a levně zpracované detaily, které na fotce v e-shopu nejsou patrné, působily dojmem, že jde spíš o zboží z hračkářství než z prodejny hudebních nástrojů. Nicméně po naladění lowcostových čínských strun to začalo vyluzovat překvapivě příjemně znějící tóny, a co mě překvapilo ještě víc, že kytara po celé ploše hmatníku ladí! Takže pokud se jí časem nezačne prohýbat krk, což je častá bolest levných nástrojů, tak za ty peníze plní svůj účel - první zkušební kytara.

• Docela pěkné provedení
    • Krásná medová barva