Nejnovější recenze ze sekce Klasické kytary

Pablo Vitaso VCG-15

Pablo Vitaso VCG-15

Ověřený zákazník GuitarCentre.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. srpna 2015

Zakoupeno v GuitarCentre.cz

• Krásné zpracování a nádherný zvuk.
  • Vůbec nic.

Je to český výrobek se zajištěným servisem.

Paco Castillo 224CE

Paco Castillo 224CE

Ověřený zákazník 3D Music express Ověřený zákazník

Přidáno: 8. srpna 2015

Zakoupeno v 3D Music express

• dobře vypadá, velmi dobré zpracování
  • poněkud hluché basy u zkoušeného kusu

po skvělých zkušenostech s jinými, levnějšími modely téhož výrobce jsem od 224 očekával lepší zvuk

Camps CUT 600

Camps CUT 600

Přidáno: 8. srpna 2015

Zakoupeno v Prokapelu.cz

koupil jsem jiný nástroj, Camps Cut 600 jsem původně chtěl, ale nebyl k dispozici.
Vybral jsem provizorně Camps SP 6 a jsem nadmíru spokojen. Dobře vypadá a stejně dobře hraje, má krásné výrazné basy

Cataluna Classic 040 SET

ADMIRA Infante

ADMIRA Infante

Anonym Anonym

Přidáno: 26. června 2015

• Byť překližka, je to ve své kategorii 3/4 žákovských kytar zatím nejkvalitnější nástroj, se kterým jsem se setkal. Cenově srovnatelný s českým Strunalem, který také není špatný, ale Admira se mně zdá lepší. Samozřejmě je třeba posoudit každý jednotlivý kus. Vzhledem ke své velikosti má slušný ozev a hlavně není problém ji naladit, což kupodivu není u dětských velikostí zdaleka běžné.
  • Nenašel jsem ji nikde skladem a dodací lhůta delší než jeden měsíc v případě obchodu Audiotek Megastor (na Heuraka uvádí do tří dnů) je podle mě v daném segmentu neakceptovatelná. Špatná dostupnost ji podle mě sráží v prodejnosti, což je škoda.

Z mé dosavadní praxe učitele v ZUŠ se v kategorii 3/4 kytar jedná o nejlepší poměr výkon/cena. K mému zklamání je velice špatně dostupná a dodací lhůta delší než jeden měsíc ji odsuzuje k neprodejnosti. I mě odradila.

Romanza C390 SET

Romanza C390 SET

Přidáno: 25. června 2015

Zakoupeno v Prokapelu.cz

• Skvělá cena za kytaru pro začátečníka
  • i s pouzdrem, bez kterého si to nedovedu představit.
  • Na učení dobrá a dostačující
  • Díky pouzdru dobře přenosná a schovaná před dětmi
  • Je opravdu pouze pro začátečníky :)

Je to cenově výhodná kytara s 3 nylonovými strunami - nebolí z toho tak prsty.
Hraje se na ní dobře
Doporučuji k ní i nákup ladičky

Přidáno: 4. června 2015

• Nízká cena
  • Struny příliš blízko sebe

Prezentuje se jako kytara pro začínající muzikanty, ale to nedoporučuji, kvůli posazení strun příliš blízko sebe tak, že vám bude dělat velký problém , aby jste nedržel i jinou strunu. Plus v baleni neuplne struny.

AXL 5207 Lucida

AXL 5207 Lucida

Ověřený zákazník CMI Music s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 2. června 2015

Zakoupeno v CMI Music s.r.o.

• vhodná pro začátečníky
  • kovové struny
  • hezké provedení
  • nelze na ni připevnit popruh

Jako začátečník jsem si vybrala tuto kytaru z důvodu kovových strun namísto nylonových u klasických kytar. Kytara má celkem pěkný zvuk a barvu. Asi jediné co mi vadí je že na ni nelze připevnit popruh, ale ten není nutností. Každopádně bych si tuto kytaru koupila znovu.

Toledo CG100

Toledo CG100

Přidáno: 22. května 2015

(naposledy upraveno 22. května 2015)

Zakoupeno v Kytary.cz

přesně to co jsem čekal, objednal jsem černou a mám od ní sice trochu černou levou ruku, ale hraje dobře tak jak jsem čekal

Stagg C510

Valencia CG150

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. května 2015

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• dobrá cena, pěkný design
  • jako laik jsem netušila, že velikost 4/4 může být menší než klasická kytara

byla jsem zklamána menší velikostí kytary, ale jsem laik, možná je to ostatním jasné. Naštěstí je pro 12letou dceru a do tak 16 let jí bude stačit. Vhodná tak od 12 - 16 let.

STRUNAL 381 EKO

STRUNAL 381 EKO

Ověřený zákazník CMI Music s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 29. dubna 2015

Zakoupeno v CMI Music s.r.o.

• Klasická kytara, se širokým hmatníkem. Výborná cena. Kvalitní cedrová deska (hodna i dražších kytar v řádu 10 000)
  • Struny, se kterými je dodávána. Asi budu měnit za tvrdší. Můj kus měj rozšklebený pražec, ale na hru nemá vliv, protože vada je těsně u hmatníku. Proto sem to neřešil.

Hraju na ni krátce. Věřím, že po výměně strun, budu mile překvapen. Ladící mechaniky jdou ztuha, ale postupem času se ustálí a ladění s nimi je v pořádku.

P.S.- Stává se, že po vybalení z krabice, zřejmě vlivem přepravy, kytara ztratí zvuk. Jev je to však pouze přechodný, od druhého dne se to jen lepší. Proto se není třeba bát.

Hudební nástroje, vybírejte v kamenných prodejnách! Přes internet jsem kupoval poprvé, ale příště to už dělat nebudu. přes obrázek si obrázek neuděláš. :-)

Jinak jsem spokojen i s obchodem i s produktem!

Paco Castillo 202

Paco Castillo 202

Ověřený zákazník 3D Music express Ověřený zákazník

Přidáno: 12. dubna 2015

Zakoupeno v 3D Music express

• poměr kvalita/cena

velmi dobrý poměr kvalita/cena, za dobrý peníz- hodně muziky, ten sustain je opravdu opravdový, kytara, která už má duši, líbí se i lektorovi

Přidáno: 7. dubna 2015

• pěkný zvuk

dobrý nástroj pro začínající kytarysty

Stagg C546

Stagg C546

Ověřený zákazník muzikant.cz s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 6. března 2015

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• Kvalitní provedení
  • V rámci cenové relace dobrý zvuk
  • Kytara vypadá velmi pěkně
  • Nevýrazný zvuk ve středních tónech

Hlavní důvodem koupě byla potřeba menší kytary na cestování a tyk kytary u které mě nebude mrzet nějaké to poškození, neboť u mé první 12 let staré akustické kytary by mě to vskutku mrzelo.
Dalším důvodem bylo, že mě vždycky lákala klasická kytara, jednak svým zvukem, jednak širokým patníkem. Od této recenzované kytary jsem vskutku mnoho nečekal, proto jsem byl mile překvapen. Trošku jsem ale měl obavy, jestli kytara vydrží nalazena, protože první měsíc jsem ji musel pokaždé velmi dolaďovat (nemám zkušenosti s nylonovými strunami), ale teď si to sedlo.
Zpracování je na skutečně dobré úrovni (krk je rovný,desky nejsou prohnuté či zdeformované stjně tak luby, hmantík je bez kazů a pražce nemají na koncích ostré hrany, kytara vypada velmi hodnotně a navíc i zvukově to není špatné. Za cenu 2000 Kč opravdu dobrá koupě.
Zvuk se možná ještě o kousek posune k lepšímu po výměně strun z výroby za lepší. A věřte, že i přesto, že jsem si kytaru koupil de facto na blbnutí, s tím, že se o ni nebudu muset tak bát, tak i přesto na ni dávám pozor, protože si to zaslouží.
Takže pokud chcete tuto kytaru koupit ratolesti, svátečnímu hráči či sobě, tak není třeba se bát.

ROMANZA R-C390

ROMANZA R-C390

Anonym Anonym

Přidáno: 3. března 2015

• vůbec nic
  • úplně vše

Vzkaz pro Daniela ... prosím tě, kde si to viděl, co to tu plácáš za bludy, dávat kovové struny na klasickou kytaru, navíc této kvality. Klasická kytara není stavěná na kovové struny, neb mají mnohem větší tah. Buď to začne postupně ohýbat krk, serve mechaniku napínání strun a nebo to prořízne, případně vyrve celou kobylku. Jak už jsem tu jednou psal, tato kytara je dekorace, na hraní absolutně nevhodná.

Cataluna Classic 056 SET

Oscar Schmidt OC1

Oscar Schmidt OC1

Přidáno: 20. února 2015

Zakoupeno v Kytary.cz

• Lehká, menší kytara s měkkými strunami.

Pro sedmiletého syna akorát.

Je to lehká, menší kytara, dobře ji obejme. Na oko pěkná.
Struny jsou měkčí než na dospělácké, což je fajn - daří se mu je správně zmáčknout...
Nemá tak úplně čistý zvuk, jako kytara pro dospělé, ale to není malých začátečníků tak podstatné.
Bylo nám řečeno, že by měla vydržet do 12 - 13let.

Doporučuji přikoupit i obal...

Kvalita dobrá, cena taky.

Ashton SPC 12 pack

Ashton SPC 12 pack

Ověřený zákazník Hudební-nástroj.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. února 2015

Zakoupeno v Hudební-nástroj.cz

Velká spokojenost, je to dárek pro syna.

Přidáno: 14. února 2015

(naposledy upraveno 14. února 2015)

• Levné a kvalitní zboží

Dobrý produkt